2017 Opel Insignia Sports Tourer İnceleme ve Özellikleri

Opel Insignia Sports Tourer İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

Opel’in amiral gemisi olarak bilineni Insignia yine her yıl farklı modelleri ile karşınıza çıkıyor. Otomobil fuarlarında en ince ayrıntısına kadar tanıtılırken, elbette ki donanım özellikleri, teknik özellikleri, iç ve dış tasarımları hakkında detayları gözlemlemek mümkün olmaktadır. Yine Cenevre Otomatik Fuarı için tanıtılması beklenen 2017 Opel Insignia Sports Tourer modeli, kullanıcılarına en yeni özellikleri ile eşlik edecek.

Yeni nesil station wagon

                2017 yılında tanıtılacak olan bu modelde aslında bir önceki Sedan model ile benzerlikler bulmak mümkündür. Grand Sport modelinde de karşınıza çıkan ters L far tasarımı, gündüz farı olarak bilinirken, 400 metre kadar aydınlatma özelliği ile IntelliLux LED farları eklenmiştir. Ön tasarımda LED sistem farların bulunması, yolun daha iyi aydınlatılmasında destek olmaktadır. Yine ön kaputta tam ortadan ikiye bölünen tasarım çizgisi de dikkatleri üzerine topluyor.

William F. Bertgagni; sınıfının en iyi aracı

                Opel araçlarının geliştirme sorumlusu olan William F. Bertgagni, bu modelin sınıfının en iyi aracı olacağı yönünde bilgilendirmeler yapmıştı. Yeni nesil olarak dizayn edilen bu model de, dört tekerlek çekiş sisteminin yanı sıra elbette ki tork gücü de çok önemli bir yere sahip. Çekiş sisteminin ve tekerlere iletilen gücün bağımsız olarak ayarlanması ile zeminden kaynaklanan sorunlardan da en az etkileşime girilmesi adına çalışmalar yapılmıştır. Zeminden kaynaklı sorunlar minimalize edilirken, güçlerin bağımsız olması sürüş kolaylığını da beraberinde getiriyor.

İkinci kuşak Opel Insignia

                İkinci jenerasyon olarak tüketicilerine sunulan Insignia Sports Torurer, donanım açısından da en yeni özelliklere sahip. Bir ilk olarak ortaya çıkan özellik ne diye merak edenler için; hasarı azaltan bir özellik olarak tanımlanması mümkündür. Yani bir kaza esnasında, araç ile yaya arasında ki mesafenin esneklik payı kazandırılarak çarpışmaların etkisi azaltılacaktır. Böylelikle hasarlar her zaman daha az olurken, güvenli bir gelişim olarak yer verilmesi mümkündür.

Isıtma ve masaj özellikli koltuklar, acil fren sistemi, geliştirilmiş olan şerit takip, otomatik ve temassız şekilde çalışan bagaj, ısıtma özellikli ön cam ve Wi- fi gibi pek çok farklı özellikte eklenenler arasında.

 

 

Yorumlar

  Tuğrul

  (May 17, 2017 - 15:12)

  Merhaba,

  Q5 digital olarak müşterilerimizin içeriklerini yayınlayabileceğimiz advertorial(tanıtım yazısı, banner reklamlar) alanlar aramaktayız.

  Advertorial alanlarınız ve ücretleri hakkında detaylı bilgi verebilir misiniz?

  İyi Çalışmalar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.