Fiat Panda Serisi İnceleme Ve Teknik Özellikleri

 

 

Mükemmel küçük otomobiller inşa etmek, Fiat’ın son derece iyi olduğu bir konu. Fiat zaten ucuz bir otomobil ancak Fiat Panda’nın fiyatı daha da uygun. Fiat Panda’da Fiat 500’ün retro görünümüne sahip olmayabilir ancak Panda’da son derece şık bir otomobil. Bu aracın dik gövdesi sayesinde, içinde bol miktarda boşluk bulunuyor. Ve yolcular rahat bir şekilde yolculuk edebiliyor. İç mekan kalitesi bir Volswagen Up’ın standartına uygun olmayabilir ancak Fiat’ın bu durumda ücret olarak çekiciliği devreye giriyor. Panda’nın, küçük boyutları tıkanık sokaklarda park etmeniz açısından size büyük avantaj sağlayacak. Aracın motoru son derece küçük olduğu için çalışma maliyetleri çok az. Fakat bu araba hızlı hareket eden otoyol trafiğine uygun değil.

Panda’nın, standart donanımları oldukça basit. Araç; merkezi kilitleme sistemi, altı hava yastığı, bir CD çalar ve hidrolik direksiyon ile geliyor. Bu donanımların diğer arabalara göre oldukça ucuz olduğunu söyleyebiliriz.

Arabanın pratikliği son derece iyi. Direksiyonun sadece yüksekliği ayarlansa da, sürücü ve yolcu koltukları için bolca rahat yer var. Arka koltukça ferah bir alan var. Arka koltuklar daha büyük bir bagaj kapasitesi için geriye ve ileriye kaydırılabiliyor. Panda toplamda 14 depolama kabini sunuyor.

En ucuz modeli: 1.2-litre Pop benzin

En az yakıt maliyetli modeli: 0.9-litre TwinAir Duallogic Lounge benzin

En hızlı modeli: 0.9 litre TwinAir Kolay benzin

En popüler modeli: 1.2-litre Pop benzin

fiatpanda fiatpanda2 fiatpanda3 fiatpanda4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.