Otomobil Tavsiyeleri Siteniz Açıldı

Otomobil sektörü üzerine açılmış olan sitemiz üzerinden Otomobil Tavsiyeleri ve Önerilerine ulaşabilir. Otomobil incelemelerine detaylı bir şekilde incelleyebilirsiniz.

Otomobil tutkunlarının yeni adresi olan otomobiltavsiyem.com sitemizi açmış bulunuyoruz. Sizler için uzun emekler verilerek hazırladığımız ve sizlerin hizmetine sunmuş olduğumuz sitemizi tanıtmanın heyecanı içerisinde olduğumuzu belirtmek istiyoruz. Bizi heyecanlandıran tek şeyin ise sizler ve sizlerin bize yansıtmış olduğu pozitif enerji olduğunu bir kere daha vurgulamak istiyorum.

SİZLER BU HEYECANI VERMESEYDİNİZ BAŞARAMAZDIK

Zaman içerisinde sizlerin bize sık sık öneri,tavsiye ve eleştirileri hep bizim bir adım ötede olmamızı sağladı. Bize karşı yapılan her eleştiride daha güçlü çıktık ve çıkmaya’da devam ediyoruz. Sizlere ilk etapta çok kısa ve minimize bir zaman diliminde en çok tercih edilen 20’ye yakın otomobil firmasının bir çok modelinin tanıtımları, görselleri ve videoları ekleyerek hizmet sunmaya çalışacağız. Otomobil İncellemelerimizde tam anlamı ile tarafsız ve güçlü ekibimiz ve kadromuz ile sizlere bu hizmeti sağlayacağız. Otomobilleri bire birde test ederek, kullanıcı yorumlarını  göz önüne alarak doğru ve isabetli en önemlisi’de tarafsız olarak ele alacağız ve detaylı bir incelemeye tabi tutacağız.

Sizlerde eğer kendi kullandığınız uzun süre test edebilme imkanı bulduğunuz araçlarınız hakkında yakıt tüketimi, konfor, artılar, eksiler gibi aracınızın detaylarını bizimle yorum yolu ile paylaşırsanız memnun oluruz.

Bu aşamada bizlere sunacağınız en büyük destek ve katkı olacaktır. Her türlü fikir ve görüşe açığız. Bizi takip edin.

Yorumlar

    Sevda

    (May 9, 2015 - 21:26)

    yeni siteniz hayırlı olsun serhat bey başarılar diliyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.