Renault Fluence İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

Yeni kasa Renualt Fluence sizler için inceledik, konumuzda Fluence yakıt tüketimi, kullanıcı yorumları ve teknik özellikleri ve tüm detaylarına ulaşabilirsiniz.

Renault Fluence 2011 yılında piyasaya sürülen 3. nesil Megane aracıdır. Bilindiği üzere Renault, Megane modellerinin oldukça fazla tutması ve hatta modelin markanın bir adım önünde bulunması ile birlikte, Megane üretimine HB kasada devam etmiştir.

Tabi ki bu değişim ile birlikte, D segmentinde ihtiyaç duyulan sedan kasa araç için, Renault Fluence üretime geçmiştir. Özellikle tartışmalı kasası ile bir anda tüm gözleri üzerine çevirmesi ve satış rakamlarının ilk satış yılında beklenenin üzerinde olması ile birlikte Fluence yeni bir Megane olarak halk tarafından oldukça beğeni ile karşılanmıştır.

Renault Fluence İncelemesi

Her yıl olduğu gibi, bu yılda Renault Fluence oldukça fazla tercih edilmekte olup, şimdiden satış rakamları ile beklentileri karşılamış durumda. Bunun özellikle Renault’un bir başarısı olması ve hem teknik servis konusunda çok ileri seviyelerde olmasının da bu satışlara katkısı olmasından dolayı, özellikle aracınız fiyat / performans bakımından kullanıcıları memnun ettiğini söyleyebiliriz.

Aracın teknik özelliklerinden ziyade kullanımı Megane kadar rahat olmadığını söyleyebiliriz. Aracın şoför koltuğunun daha dik olması ve full elektrikli direksiyona sahip olmasından dolayı çok hassas olması ve yüksek hızlarda da direksiyonun sertliğinin tam olarak oluşmamasından dolayı, oldukça dikkat gerektiren bir sürüşe ihtiyacı bulunmaktadır.

Renault Fluence Teknik Özellikleri

Durum böyle olunca’da bir çok sürücü için bu kısmı olarak araç sürüşünü zorlaştırmaktadır. Elektronik aksamın bir hayli fazla olduğu araçta, multimedya konsolu oldukça başarılı olduğunu söyleyelim. Ayrıca direksiyon simidinden bir kaç hareket ile tüm aracı kontrol edebilecek bir kumanda sistemine sahiptir.

Aracın arka kısmının daha geniş olması, yolculuk yapanlar için rahat bir seyahat imkanı sunmaktadır. Dizel ve benzinli motor seçenekleri bulunan aracın en çok tercih edilen modelleri 1,5 motor türleridir.

Yeni Renault Fluence Kullanıcı Yorumları

Renault Fluence Yakıt Tüketimi konusunda oldukça etkin olması tüketiciler için birincil tercih sebebi olmaktadır. Günümüzde her kullanıma uygun olarak tercih edilen yeni Renault Fluence, özellikle şirketler ve kişiler için iyi bir tercih olmaktadır.

Yusuf M.
2015 Renault Fluence aracımı alalı henüz iki hafta oldu. Araç bizim 3. aracımız olması ile birlikte, bizlere her açıdan keyfi ve güveni sunmakta. Açıkçası aracı almadan önce güvenliğe çok önem veriyordum ve beni üzmediğini söyleyebilirim.

Sabri B.
Özellikle gün içerisinde sürekli olarak seyahat ettiğim için, Renault Fluence benim için biçilmiş kaftan. Çünkü yakıt konusunda dizel aracım ile Km’de sadece 20 kurul civarında yakıt harcıyorum. Ayrıca sürekli yolda olmak insanı yorduğu bir kesin olmakla birlikte, aracımın pedal kısımlarında ki yaygın kullanım alanı benim için bir çok zaman dinlenme fırsatını bana vermektedir.

Yeni Renault Fluence Video İnceleme

Yeni Renault Fluence Resimleri

 

Yorumlar

  babuş

  (Haz 29, 2016 - 16:15)

  Kardeşim reno deyip geçme mercedes e motor veriyor fluence çok rahat bir araçtır hız olsun güvenlik olsun ayrıca ben bildim bileli renault un arabasi bozuk yola her yere gelir zenginede garibanada gider tam ideal araç

  Murat kara

  (Mar 10, 2017 - 18:51)

  Tam fiyat performans aracı. Lakin boyası kağıt gibi. En ufak kapı açarken oluşan çiziklerde aracin boyası hemen kalkıyor.

  Hasan Kaçar

  (Nis 30, 2017 - 01:39)

  Arkadaşlar sizce fulence yakı tüketimi, özellikleri nasıl?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.