Suzuki Celerio Serisi İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

Suzuki Celerio beş kapılı bir supermini arabası. Suzuki Celerio iki büyük satış avantajına sahip:  Volkswagen Up ve Skoda Citigo gibi şehir araçlarından daha büyük, ancak Ford Fiesta gibi geleneksel süpermini araçlardan daha küçük. Bu da aracın iç mekanının ferah olduğu anlamına ve küçük park alanlarına rahatlıkla sığacağı anlamına geliyor. Celerio, yeni otomobiller arasında satın alabileceğiniz en ucuz araçlardan birisidir. Peki bu kadar ucuz ama size ne vaad ediyor ?  İlk olarak Suzuki Celerio ile, daha pahalı olan Volkswagen Up’a göre daha fazla alan elde edeceksiniz. Arabanın bagaj kısmı da herhangi bir şehir otomobiline oranla daha büyük.
Aracın iç mekanı, ucuz bir araba kullandığınızı fark etmeye başladığınız ilk yer olacak. Her şey sağlam bir şekilde inşa edilmiş, ancak kapı döşemeleri ve plastik işleri biraz sıkıcı görünüyor. Kalite açısından da biraz düşük malzemeler kullanılmış. Eğer ferah ama ucuz bir otomobil arıyorsanız Celerio’yu alışveriş listenize eklemelisiniz. Ama daha çok heyecandan ve sürüş keyfinden yanaysanız farklı modellere de göz gezdirmenizi öneririm.

Test edilen otomobilin İngiliz otomobillerine standart olarak takılan perde hava yastığına sahip olmadığı için Euro NCAP’ın Celerio’ya verdiği güvenlik puanı 5 üzerinden 3 yıldız. Arabayı alacaksanız bu test sonucunu da göz önünde tutmanızı öneririm.

 

Satın almak için en ucuz model: SZ2

En düşük yakıt maliyetli model: SZ3 Dualjet

En hızlı model: SZ3 Dualjet

En popüler model: SZ3

celeri1 celeri2 celeri3 celeri4 celeri5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.